0532 783 75 68
logo
TELEFON NUMARAMIZ
0532 783 75 68
ÖDEME KOLAYLIĞI
Kredi Kartı İle Öde
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
07:00 - 24:00
[Anasayfa]>[İstanbul Parça Eşya Taşıma]

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parsiyel terimi bir evin veya işletmenin tüm eşyasını değil de daha az miktardaki eşyaları taşıma anlamına gelir. Özellikle az miktardaki ambar yüklerini anlatmak için parsiyel terimi kullanılır. Parça Eşya Taşıma örneğin bir işletme ürettiği bir malzemeyi kamyon bazından daha az miktardaki yükünü bir ilden bir başka ile taşıtmak istediğinde taşınacak eşyayı parsiyel yük olarak ifade etmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Nakliye firmaları da ev eşyalarının daha az miktarda olanını karşılamak için parsiyel terimini kullanır. Tek başınıza yaşıyorsunuz ve çok az eşyanızı yeni evinize görüreceksiniz diyelim şehirlerarası taşımada firmamız sizin için çözümler üretmektedir. İstanbul Parça Eşya Taşıma ile amaç az miktardaki eşyanızı ekonomik olarak taşınmasını sağlamaktır. 

İstanbul Parça Eşya Taşıma taşınma danışmanı, taşınma sırasında ortaya çıkabilecek olası sorunları öngörecek ve bunlardan kaçınmak için gerekli önlemleri alacaktır. Erişim noktaları, asansörler, park yerleri, merdivenler ve yükleme rampalarını etkileyecek bir strateji geliştireceğiz ve taşınmanız için gerekli olabilecek özel donanımları dikkate alacağız. İhtiyacınız olduğunda uzman tavsiyesi! Şimdi bizi arayın!

Paketleme Hizmeti Başarılı bir taşınmanın büyük bir kısmı hazırlıktır, bu yüzden bu makalenin çoğunun ambalaj etrafında dönmesi şaşırtıcı değildir. Büyükannenizden miras kalan kırılgan kristal, çocuğunuzun ilk resimleri, ilk gezisinde satın aldığınız hassas el dokuması halısı…

İstanbul Parça Eşya Taşıma olarak bir şeyleri sadece ambalajlamıyoruz. Hayatınızı ve değerli anılarınızı topluyoruz. Bu yüzden bizi aramalısınız. Bu kritik görevle size yardımcı olalım. Parça Eşya Taşıma ile iletişime geçtikten sonra yeni evinize taşındığınızda zaman harcamamak için taşınmadan önce bazı planlamalar yapabilirsiniz.

Neyin atılacağını, satılacağını veya verileceğini belirleyin. Kalan eşyalar profesyoneller tarafından paketlensin: İstanbul Parça Eşya Taşıma firmamızı aradıktan sonra evinizdeki her odadan geçerek neyin taşınması gerektiğini ve neyin yeni evinizde olmayacağına karar verin. İstenmeyen öğeleri elden çıkarmak için eskiciye satabilir veya ihtiyacı olan başkalarına verebilirsiniz.

İstenmeyen kıyafetlerinizi, mobilyalarınızı veya diğer ev eşyalarınızı (tencere, tava, tabak, yatak takımı vb.) şehirdeki en iyi hayır kurumlarına bağışlayın. Parça Eşya Taşıma paketleme ekipleri, özel kartonlar, geri dönüşümlü ambalaj kağıdı, kabarcık sargı, mikro köpük, plastik ve tekrar kullanılabilir kapitone hareket pedleri (battaniyeler) dahil olmak üzere değerli eşyalarınızı korumak için endüstri standardı ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Parça Eşya Taşıma vitray pencereler, sanat eseri, mermer ve cam masa tablaları ve avizeler gibi kırılgan öğeler, yalnızca özel ahşap sandıklarla sağlanabilecek özel gerektirebilir. İstanbul Parça Eşya Taşıma olarak gerekli tüm araçları ve paketleme malzemelerini getireceğiz ve paketleme ve hazırlamanın nasıl eğlenceli olabileceğini size göstereceğiz!

Tam değer koruması, kayıp veya hasar gören herhangi bir parçanın değişim maliyetlerini karşılayacağından genellikle daha fazla maliyete sahiptir. Seçtiğiniz koruma seviyesine göre hasarlı parçayı değiştirmeyi, tazmin etmeyi veya tamir etmeyi tercih edebiliriz.

Olağanüstü değerdeki öğeleri beyan etmeyi unutmayın. Bunu yapmazsanız, seçtiğiniz koruma seviyesine bakılmaksızın bu kalemlerin tam değeri için sorumluluk kabul etmeyebiliriz. Tam değer koruması ile birlikte düşülebilir teklif verebiliriz. Bir ürünü kaybetmedikçe düşülebilirlikten siz sorumlusunuz. Tam değer korumasının fiyatını sizinle tartışacağız ve Anlaşma'daki oranı belirteceğiz.

Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor