0532 783 75 68
logo
TELEFON NUMARAMIZ
0532 783 75 68
ÖDEME KOLAYLIĞI
Kredi Kartı İle Öde
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
07:00 - 24:00
[Anasayfa]>[İstanbul Piyano Taşıma]

İstanbul Piyano Taşıma

İstanbul Piyano Taşıma

İstanbul piyano taşımacılığı hizmetinde önde gelen bir kurumsal firma olarak sizlerin piyanolarının taşıma işlemine ilk olarak keşif işlemi ile başlıyoruz. Burada önemli olan piyanonun büyüklüğü, binadaki giriş çıkış yerlerinin geniş veya dar olması ve kat yüksekliğidir. Asansör kullanılması gereken bir bina olup olmadığı ve asansörün kurulabileceği yerin olup olmadığıdır. Tüm bu konularda gerekli bilgileri topladıktan ve sizlerle de fikir alış verişi yapıp ücret konusu da görüşüldükten sonra eğer anlaşmaya varılırsa taşıma işlemleri için sizlere uygun bir randevu günü belirliyoruz. Sözleşme kısmına gelince, karşılıklı bir şekilde içinde şartnamelerin bulunduğu bir evrak imzalayarak iki taraf ta birer nüsha bu evraktan almaktadır. Bu da ilerde çıkabilecek sorunların öncesinden önlem almaya yaramaktadır. Sigorta şirketlerinden bir tanesi ile sizler arasında isteğinize bağlı olarak isterseniz bağlantında kurabiliriz. Bu da daha rahat bir nakliye işlemi gerçekleştirmenizde sizlere çok kolaylık sağlayacaktır.

Piyanonuzun başına gelebilecek her türlü en azından maddi hasarı karşılama şansına da bu sigorta sayesinde sahip olabileceksiniz. Sigorta poliçesi de yine iki nüshadan oluşur. O yüzden yine bir nüshanızı yanınızda bulundurup saklamanızda fayda vardır. Tüm bu işlemlerin ardından piyanonuzu en kaliteli ambalaj malzemesi kullanmak suretiyle ambalajlama işlemi yapılmakta ve piyanonuz kesinlikle hiç bir şekilde hasara veya çiziğe uğramadan taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Havalı naylonlar kullanarak beyan uzun sarsılma esnasında zarar görmesini de bu şekilde engelliyoruz. Piyanonuzla beraber taşınması gereken ufak tefek eşyalarınız olduğunda bunları da hiçbir şekilde sorun yapmadan yanında taşıyoruz. Çalışanlarımızın üstün meziyetli oluşu bütün nakliye işlerimizde olduğu gibi piyano taşımacılığında da kendini göstermekte ve bu şekilde yapmış olduğumuz bütün çalışmalardan başarılı sonuçlar almaktayız.

Müzikal gösterilerde ve kişisel repartuarlarda büyük bir müzik kutusu olan piyano özel ve özel bir taşıma gerektiren bir müzikal alettir. Bazı detaylara dikkat edilerek taşınması gereken bir özel eşya olarakta adlandırılır. İki veya daha fazla eleman gerektirebilecek durumlarda söz konusudur. Çünkü taşıma çok fazla hassas olmalıdır ki bu gibi hassas bir müzik aletinin akordunun bozulmaması gerekir. Her zaman calışanlarımıza bu gibi detayları vererek ve piyano taşımasının her aşaması çok önemli ve çok dikkatli olarak hesaplanarak yapılması gerektiğini vurgulamak isteriz.

Piyano Taşıma Aparatları

İstanbul Piyano taşımacılığı bir çok kez yapmış ve sorunsuz gerçekleştirmiş bir çok hizmetlerimizin arasında olan bir taşımadır. Piyano taşıma aparatları sayesinde elemanlarımız piyanonun çalışmasına hasar ve sarsılmadan kaynaklı akort bozuklukları meydana getirmeyecek bir taşıma gerçekleştiriyoruz.Tabiki her aşamasında plan ve projeli olarak hesaplanan piyano taşımasından faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor